Hambaravi Kliinik

Hambaravi Kliinik

Hambaimplantaat

Hambaimplantaadid on kõige kaasaegsem, esteetilisem ja turvalisem viis asendada puuduvaid hambaid. Selle metoodika kasutamisel paigaldatakse lõualuusse titaanist tehisjuur ehk hambaimplantaat, millele luustumise järgselt valmistatakse metallokeraamiline või keraamiline kroon. Implantaadi paigaldamine on valutu protseduur, mis tehakse kohaliku tuimestusega.

Mitme kõrvuti asetseva hamba puudumisel on võimalik ainult osa neist asendada implantaatidega ja valmistada sildprotees. Kui lõualuus puuduvad kõik hambad, on enamasti võimalik paigaldada 6 implantaati ja neile toetuv kõiki hambaid asendav sildprotees.

Implantaatidele on võimalik toetada ka eemaldatavat proteesi. Sellisel juhul on vaja paigaldada enamasti 4 implantaati. Eriti alumise proteesi fikseerimiseks on implantaatidest väga suur abi, samas hoiavad need ära lõualuu edasise taandumise.

Implantaadi paigaldamiseks tuleks arsti juurde pöörduda võimalikult kiiresti peale hamba eemaldamist, sest aja jooksul luu kahaneb, samuti olemasolevad hambad nihkuvad defekti suunas. Kõik see muudab ravi keerukamaks. Samas on enamikel juhtudel võimalik asendada ka aastaid tagasi eemaldatud hambad.

Kasutame Straumann, Dental-radio, Ankylos, SwissPlant ja Xive implantaadisüsteeme. Implantaadi ja sellele toetuva krooni kogumaksumus on olenevalt süsteemist 1500 – 2000 EUR. Kui implantaadi paigaldamisel on vaja lisada kunstluud või teostada teisi lisaprotseduure, lisandub nende maksumus.

Broneeri aeg vastuvõtule

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.